Salut, Esport i Amics!

              EsKola d'atletisme - Temporada 2016-17


 Atletes KNLTS amb la selecció espanyola a la Copa Ibèrica Juvenil  (Espanya - Portugal)

       

Podeu  consultar  els  darrers  resultats  als  enllaços de la banda dreta de la pàgina i la resta a la pestanya "RESULTATS OFICIALS"

 

Notícies


Volver al resumen

04/06/2017

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL, JUNIOR I PROMESA

L’Estadi Municipal de Lloret de Mar va ser l'escenari dels Campionats de Catalunya Juvenil, Júnior i Promesa que es van disputar el passat cap de setmana, 3 i 4 de juny, amb una nombrosa participació d'atletes del C.A. Canaletes i alguns grans resultats.

El més destacat són les medalles d'or aconseguides per Elia Saura (800 mll), Xavier Barrubés (Llargada), Mario Pérez (Triple), Júlia Castells (Martell) amb rècord del cnats., i Gemma Rozas (100 mll), les de plata de Laura Sabaté (100 mll) i Lidier Gilberto Monge (400 mll) i la de bronze d'Eloi Ruiz (200 mll), així com un bon grapat de 4es i 5es places.

Aquests són els resultats dels nostres atletes:

JUVENIL

- Roger Ponce - 100 mll - Semifinals (11''77)
- Zora-Malena Schagen - 100 mll - Semifinals (14''08)
- Laura Sabaté - 100 mll - 2a (12''73 - 12''70 a SF) PLATA
- Eloi Ruiz - 200 mll - 3r (22''82) BRONZE
- Lidier G. Monge - 400 mll - 2n (49''92) PLATA
- Pau Orive - 400 mll - SF (52''23)
- Maria Toledo - 400 mll - SF (1'05''33) - 800 mll - 10a (2'30''37)
- Elia Saura - 800 mll - 1a (2'13''57) OR
- Carlota Rodes - 1500 mll - 6a (5'07''44)
- Júlia Vizcaino - 1500 mll - 9a (5'19''42)
- Daniel Vázquez - 3000 mll - 6è (10'15''53) - 5000 mll - 6è (18'09''62)
- Daniel Jiménez - 5000 mll - 4rt (17'45''03)
- Joel Sánchez - 5000 mll - 7è (19'54''98)
- Irene Fernández - 5000 mll - 4a (19'51''44) - 2000 m obst - 5a (7'59''29)
- Maria Pascual - 400 mt - SF (1'12''85)
- Andrea Sivilla - Alçada - 10a (1,42 m)
- Bernat Codina - Perxa - 6è (3,65 m)
- Xavier Barrubés - Llargada - 1r (7,00 m) OR
- Mario Pérez - Triple - 1r (14,16 m) OR
- Juan Aoiz - Triple - 11è (11,13 m)
- Arlet Navarro - Triple - 6a - 11,12 m
- Victor Guerrero - Martell - 8è (36,68 m)
- Júlia Castells - Martell - 1a (52,95 m) OR
- Judit Palazuelo - Martell - 5a (43,57 m)

JUNIOR

- Angela Pastor - 100 mll - SF (13''39)
- Laura Ribas - 200 mll - 4a (26''51)
- Sandra Galceran - 3000 m obst - 4a (12'43''02)
- Rut Sendra - 3000 m obst - 5a (14'17''02)
- Marcel Valls - Llargada - 9è (6,15 m)
- Garazi Obiols - Llargada - 7a (5,09 m)
- Guillem Verdaguer - Triple - 5è (13.96 m)

PROMESA

- Daniel Bartolomé - 100 mll - 5è (11''73 - 11''57 a SF)
- Gemma Rozas - 100 mll - 1a (12''38) OR
- Núria Vizcaino - 1500 mll - 5a (5'12''80)
- Ana Casabó - Alçada - 5a (1,54 m) - Llargada - 5a (5,45 m)
- Marcos Pérez - Llargada - 7è (6,77 m)
- Carla Marin - Llargada - 6a (4,91 m) - Triple -3a (11,18 m) BRONZE
- Sara López Bautista - Triple - 5a (10,37 m)

Enhorabona a tots!!



Volver al resumen