Salut, Esport i Amics!

            EsKola d'atletisme / Klub - Temporada 2016-17

       

Podeu  consultar  els  darrers  resultats  als  enllaços de la banda dreta de la pàgina i la resta a la pestanya "RESULTATS OFICIALS"

 

Notícies


Volver al resumen

03/06/2018

CAMPIONAT DE CATALUNYA SUB18, SUB20 I SUB23

Alta participació d'atletes KNLTS als Campionats de Catalunya Sub18, Sub20 i Sub23 celebrats, el passat cap de setmana, 2 i 3 de juny, a l’Estadi Joan Serrahima de Barcelona, amb un bon grapat medalles i moltes places de finalista. Aquí us fem un apunt dels seus resultats:

SUB18
Eloi Ruiz - 100 mll (11''20) 3r BRONZE - 200mll (22''83 a SF - 22''91) 4rt
Alan García - 1500 mll (4'33''84) 14è
Carlota Rodes - 5000 mll (18'11''04) 1a OR
Clara Colás - 5000 mll (21'00''88) 5a
Celia Elizalde - 100 mt (19''47) SF
Bianca Eckert - 100 mt (16''66) SF
Teo Tiburcio - 400 mt (1'00''17) SF
Maria Pascual - 400 mt (1'13''09) SF
Claudia De Campos - Alçada (1,66m) 1a OR
Andrea Sivilla - Alçada (1,47m) 8a
Bernat Codina - Perxa (4,00m) 6è
Marta Méndez - Perxa (3,10m) 4a
Arlet Navarro - Triple (11,16m) 2a PLATA

SUB20
Ferran López - 100 mll (11''64) SF
Laura Sabaté - 100 mll (12''41 a SF - 12''47) 5a - 200 mll (25''87) 5a
Angela Pastor - 100 mll (13''20) SF - 200 mll (27''30) SF
Roger Ponce - 200 mll (22''80a SF - 23''03) 6è
Laura Ribas - 200 mll (26''91) SF
Lidier Gilberto Monge - 400 mll (48''53) 1r OR
Pau Orive - 800 mll (1'57''10) 4rt
Elia Saura - 800 mll (2'13''54) 2a PLATA
Maria Toledo - 800 mll (2'25''40) 5a
Julia Vizcaino - 1500 mll (5'16''69) 5a
Itziar Mengual - 1500 mll (5'24''20) 6a
Daniel Vázquez - 5000 mll (16'54''33) 9è
Daniel Jiménez - 3000 m obst (11'05''74) 8è
Irene Fernández - 3000 m obst (12'26''81) 5a
Rut Sendra - 3000 m obst (14'34''58) 7a
Claudia Carvajal - Perxa (3,45 m) 3a BRONZE
Xavier Barrubés - Llargada (7,25 m) 2n PLATA
Marcel Valls - Llargada (6,35 m) 7è
Garazi Obiols - Llargada (4,99 m) 10a
Júlia Castells - Martell (49,92 m) 2a PLATA

SUB23
Maria Gómez - 100 mll (13''44) SF - 200 mll (27''82) SF
Nuria Vizcaino - 1500 mll (5'20''64) 8a
Sandra Galcerán - 3000 m obst (13'59''77) 4a
Anna Casabó - Llargada (5,25 m) 5a
Guillem Verdaguer - Triple (14,02 m) 3r BRONZE
Sara López Bautista - Triple (10,03 m) 6a

Enhorabona a tots i totes!!



Volver al resumen